Onze boeken

Delen: Facebook Twitter

Max Havelaar of de koffieveilingen der Nederlandsche Handel-Maatschappij

Door Multatuli

CategorieNederlands
Boeknummer#162289
TitelMax Havelaar of de koffieveilingen der Nederlandsche Handel-Maatschappij
AuteurMultatuli
BoektypePaperback
Druk17e druk
UitgeverijAd Donker Rotterdam
Jaar van uitgave1983
TaalNederlands
BeschrijvingISBN op boek: 9789061000457
SamenvattingDe Max Havelaar is niet alleen de beste roman uit de Nederlandse literatuur; het is ook een roman die na meer dan een eeuw nog steeds actueel is. Inhoudelijk misschien niet eens zozeer: als 'de Javaan' nog steeds mishandeld wordt dan is het tenminste niet meer door ons, en ook niet met ons uitdrukkelijke goedvinden. Maar formeel, als een boek dat begint als een roman en eindigt als iets wat direct ingrijpt in de werkelijkheid, is de Max Havelaar zo modern als geen ander boek in onze letteren. En wie alleen naar het romangedeelte kijkt met zijn ingewikkelde structuur, die bij het lezen toch zo logisch en doorzichtig blijft - die kan zich haast niet voorstellen dat er in onze taal nog eens iets zal worden gepresteerd van die kracht.
Pagina's272
ConditieGoed
Prijs€ 6,00
ToevoegenToevoegen aan winkelwagen

Zie ook

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.