Onze boeken

Max Havelaar of de koffieveilingen der Nederlandsche Handel-Maatschappij

Door Multatuli

Categorie
Nederlands
Boeknummer
#162289
Titel
Auteur
Multatuli
Boektype
Paperback
Druk
17e druk
Uitgeverij
Ad Donker Rotterdam
Jaar van uitgave
1983
Taal
Nederlands
Beschrijving
ISBN op boek: 9789061000457
Samenvatting
De Max Havelaar is niet alleen de beste roman uit de Nederlandse literatuur; het is ook een roman die na meer dan een eeuw nog steeds actueel is. Inhoudelijk misschien niet eens zozeer: als 'de Javaan' nog steeds mishandeld wordt dan is het tenminste niet meer door ons, en ook niet met ons uitdrukkelijke goedvinden. Maar formeel, als een boek dat begint als een roman en eindigt als iets wat direct ingrijpt in de werkelijkheid, is de Max Havelaar zo modern als geen ander boek in onze letteren. En wie alleen naar het romangedeelte kijkt met zijn ingewikkelde structuur, die bij het lezen toch zo logisch en doorzichtig blijft - die kan zich haast niet voorstellen dat er in onze taal nog eens iets zal worden gepresteerd van die kracht.
Pagina's
272
Conditie
Goed
Prijs
€ 6,00

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.