Onze boeken

Vormen van verwondering: De geschiedenis en de collecties van het Afrika Museum Berg en Dal (2 delen in slipcase)

Door Jan-Lodewijk Grootaers e.a.

Categorie
Algemeen Kunst
Boeknummer
#398962-LA1
Titel
Vormen van verwondering: De geschiedenis en de collecties van het Afrika Museum Berg en Dal (2 delen in slipcase)
Auteur
Grootaers, Jan-Lodewijk & Ineke Eisenburger
Boektype
Gebonden hardcover met stofomslag
Uitgeverij
Berg en Dal : Stichting Afrika Museum
Jaar van uitgave
2002
ISBN10
9071611132
ISBN13
9789071611131
Taal
Nederlands
Beschrijving
2 originele gepreegde rode linnen banden, stofomslag, geïllustreerd met veel foto's in kleur en z/w, slipcase, 4to.
Samenvatting
Dit boek vertelt de wordingsgeschiedenis van het Afrika Museum te Berg en Dal, en biedt voor het eerst een representatief overzicht van zijn rijke collecties. In de halve eeuw dat het museum bestaat, onderging de westerse omgang met Afrikaanse en andere wereldculturen ingrijpende veranderingen. De visie op (kunst)voorwerpen uit die culturen kan daarvan niet los worden gezien.
Naast de voorwerpen die in dit boek centraal staan, zinspeelt de titel ook op de uiteenlopende vormen van verwondering waarvan de hier afgebeelde voorwerpen het resultaat én de aanleiding zijn.
Pagina's
614
Conditie
Goed
Prijs
€ 45,00

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.