Onze boeken

Een ongeluk in slow motion: Aantekeningen van een ramptoerist

Door Ewald Engelen

Categorie
Economie & Management
Boeknummer
#376316-XL25
Titel
Een ongeluk in slow motion: Aantekeningen van een ramptoerist
Auteur
Engelen, Ewald
Boektype
Paperback
Uitgeverij
Amsterdam : Bert Bakker
Jaar van uitgave
2012
ISBN10
9035139240
ISBN13
9789035139244
Taal
Nederlands
Beschrijving
Paperback, 8vo.
Samenvatting
'Geen belangrijker tijdstip dan het moment voor de inslag, wanneer je de controle over het stuur bent kwijtgeraakt maar de boom nog niet hebt geraakt,' zo schreef Ewald Engelen in juli 2009.
Dit boek is het verslag van een ongeluk in slow motion. Het ongeluk in kwestie is de veelkoppige crisis waarmee we al ruim een half decennium worstelen, en die op zoek is naar een boom om tegen tot stilstand te komen. Een ongeluk in slow motion gaat minder over die boom en het al dan niet onvermijdelijke ongeluk, en meer over de bestuurders die koste wat kost het ongeluk proberen af te wenden en wild aan dat ene stuur rukken. Vol ergernis over zo veel stompzinnigheid, maar ook vol empathie, probeert Engelen de rol van informatie, journalisten, Twitter, politici, de financi? le markten, de banken en he
... (Lees verder)t electoraat bij de vele reddingspogingen van het gefinancialiseerde kapitalisme van voor de crisis te beschrijven. Van dichtbij, ge? ngageerd en in de vorm van korte, in de tijd bevroren vignetten.
Ewald Engelen is, na aanstellingen bij Wageningen University en de wrr, in 2009 benoemd tot hoogleraar financi? le geografie aan de Universiteit van Amsterdam. Hij schrijft over gefinancialiseerd kapitalisme in de breedste zin van het woord. Hij is regelmatig in de media te vinden, schrijft een tweewekelijkse column over economie in De Groene Amsterdammer en is iedere zaterdag met een column in Het Parool te vinden.
Pagina's
282
Conditie
Goed — Naam in balpen op verso voorplat.
Prijs
€ 6,00

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.