Onze boeken

Oog Op Sint Maarten Saba Sint Eustatius: geschiedenis, cultuur en natuur

Door Jeannette van Ditzhuijzen e.a.

Categorie
Nederlandse Antillen / Caribisch Nederland
Boeknummer
#424716-LH7
Titel
Oog Op Sint Maarten Saba Sint Eustatius: geschiedenis, cultuur en natuur
Auteur
Ditzhuijzen, Jeannette van & Dos Winkel (fotografie) & Bertie Winkel (fotografie)
Boektype
Gebonden hardcover met stofomslag
Uitgeverij
Orthomed/N&L Publishing
Jaar van uitgave
2004
ISBN10
908541007X
ISBN13
9789085410072
Taal
Engels
Beschrijving
Original glazed pictorial boards, dust jacket, illustrated with numerous (full page) photographs in colour, oblong (circa 25x29cm).
Samenvatting
De eilanden Saba, Sint Eustatius en Sint Maarten hebben weinig met elkaar gemeen. Van de vele Caribische eilanden die de Hollanders in de 17de eeuw wisten te veroveren, bleven deze drie toevallig in Nederlandse handen en daarom maken ze nu deel uit van de Nederlandse Antillen. De onderlinge verschillen zijn weliswaar groot, elk der drie Bovenwindse Eilanden voldoet op zijn eigen manier aan het beeld dat de toerist van een tropisch eiland heeft. Sint Maarten koestert zijn zonovergoten zandstranden. Saba is trots op de 877 meter hoge en met tropisch nevelwoud begroeide Mr. Scenery, terwijl je op sint Eustatius een wandeling kunt maken in de (slapende!) vulkaankrater.
Pagina's
192
Conditie
Goed
Prijs
€ 10,00

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.