Onze boeken

Eugène Brands: 10x verzameld = Collected

Door Ruud Lapré e.a.

Categorie
Schilderkunst
Boeknummer
#413767-WA43
Titel
Eugène Brands: 10x verzameld = Collected
Auteur
Lapré, Ruud & Xander Karskens
Boektype
Gebonden hardcover
Uitgeverij
99 Uitgevers/Publishers
Jaar van uitgave
2017
ISBN10
9078670568
ISBN13
9789078670568
Taal
Nederlands, Engels
Beschrijving
Original pictorial boards, illustrated endpapers, numerous (full page) illustrations (including photographs) mostly in colour, text in Dutch and English, 4to.
Samenvatting
Recentelijk ontdekte kunstpublicist Ruud Lapré dat er in zijn netwerk veel verzamelaars zijn die een respectabele collectie van werken van Eugene Brands (1913-2002) in hun bezit hebben. Vanuit dit gegeven ontstond bij hem het idee om hierover een boek te publiceren. Behalve bekendheid geven aan het werk van Brands in deze veelal verborgen collecties van particuliere verzamelaars, wil dit boek ook een licht werpen op de relatie die elk van hen met de kunstenaar en/of zijn werk heeft (gehad). In meer algemenere zin geeft het boek daarmee een interessante kijk op wat verzamelaars van kunst beweegt: niet alleen wat ze verzamelen, maar vooral hoe en waarom.
Pagina's
192
Conditie
Goed
Prijs
€ 10,00

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.