Onze boeken

Mysterieplaatsen en inwijdingswegen

Door Rudolf Steiner

Categorie
Algemeen Astrologie & Spiritualiteit
Boeknummer
#403253-UG15
Titel
Mysterieplaatsen en inwijdingswegen
Auteur
Steiner, Rudolf
Boektype
Gebonden hardcover met stofomslag
Uitgeverij
Zeist : Uitgeverij Christofoor
Jaar van uitgave
2001
ISBN10
9060385381
ISBN13
9789060385388
Taal
Nederlands
Beschrijving
Originele rode linnen band met goudopdruk op rug, stofomslag, 264 pagina's + illustraties in kleur achterin, vertaald door Wijnand Mees, nawoord van Frank Teichmann, 8vo. Werken en voordrachten.
Samenvatting
Steiner beschrijft in deze voordrachten de ontwikkeling van de laatste mysterieculturen en hun overgang naar de nieuwe tijd. De nadruk ligt op de Griekse mysteriën van Ephese, Eleusis en Samothrace en op de mysteriën van Hibernia Ierland. De schildering van de Hibernische inwijdingsweg is zeer uitvoerig en ook uniek: omdat deze mysteriën tot een schriftloze cultuur behoorden, is er langs historische weg totaal niets van overgeleverd. Het onderliggende thema van Steiners beschouwingen is de verbondenheid van mens en natuur, en hoe deze bewust ontwikkeld kan worden. Verschillende wegen worden geschetst: leven met de stroom van de tijd dag en jaar, verdieping in de levende natuur dieren en planten en inleving in de zintuigen van de natuur kristallen en mineralen. (GA 232) Werke... (Lees verder)n en voordrachten, deel g2.
Pagina's
264
Conditie
Goed — Kleine beschadiging onderrand achterzijde stofomslag.
Prijs
€ 20,00

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.