Onze boeken

Druks: mijn (on)rustige leven met ad(h)d *GESIGNEERD*

Door Francien Regelink

Categorie
Psychologie
Boeknummer
#400114-VD43
Titel
Druks: mijn (on)rustige leven met ad(h)d *GESIGNEERD*
Auteur
Regelink, Francien
Boektype
Paperback
Uitgeverij
Amsterdam : Blossom Books
Jaar van uitgave
2020
ISBN10
946349118X
ISBN13
9789463491181
Taal
Nederlands
Beschrijving
Paperback met flappen, 8vo. Gesigeerd met klein opdrachtje door de auteur op de Franse titelpagina.
Samenvatting
'Heb jij je pilletje al geslikt?' vragen mensen zich vaak af als ze Francien Regelink voor het eerst ontmoeten. Niet geheel ongegrond, want Francien heeft AD(H)D en kan nogal druk zijn. Maar AD(H)D is meer dan Alle Dagen Heel Druk.
In 'Druks' legt Francien uit wat AD(H)D precies is en geeft ze een ongefilterd kijkje in haar leven. Van waarom boodschappen doen een uitdaging is en welke medicatie ze (soms niet) slikt, tot hoe AD(H)D werkt tussen de lakens en waarom ze op kantoor onder de brandtrap werkt. Voor iedereen die direct of indirect met AD(H)D te maken heeft.
Pagina's
284
Conditie
Goed
Prijs
€ 10,00

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.