Onze boeken

Ergens in dit duister

Door Natascha Wodin

Categorie
WO II
Boeknummer
#400090-XO21
Titel
Ergens in dit duister
Auteur
Wodin, Natascha
Boektype
Gebonden hardcover met stofomslag
Uitgeverij
Amsterdam/Antwerpen : Uitgeverij Atlas Contact
Jaar van uitgave
2020
ISBN10
9045038765
ISBN13
9789045038766
Taal
Nederlands
Beschrijving
Originele groene hardcover, stofomslag, vertaald door Anne Folkertsma, 8vo.
Samenvatting
Een ijzingwekkend verhaal van verlies en stilte, een onthullende donkere geschiedenis van een Russische vader in naoorlogs Duitsland.
'Ergens in dit duister' van Natascha Wodin is het huiveringwekkende vervolg op 'Ze kwam uit Marioepol', het hartverscheurende boek over Wodins moeder. “Ik was tien jaar oud toen mijn moeder zich in oktober 1956 in de Regnitz verdronk. Op dat moment was mijn vader niet thuis. Minstens twee weken lang lag het lijk van zijn jonge vrouw in een koelcel, terwijl er vergeefs naar hem werd gezocht.” Hij duikt ten slotte op. Voor het jonge meisje Natascha blijkt de terugkomst van haar Russische vader geen troost, maar het begin van een ijzingwekkende dwaaltocht door het naoorlogse Duitsland. Een treurige jeugd, alleen draaglijk omdat de oudere Natascha e
... (Lees verder)r met enige humor over kan schrijven. En al die tijd zwijgt haar vader, Duits leert hij niet, contact met haar wil hij amper – en nooit, nooit spreekt hij over wat hij onder de terreur van Stalin, onder de nazi's, in het Duitse vluchtelingenkamp heeft moeten meemaken. De dood van haar vader is voor Wodin de aanleiding om het verhaal over hem te schrijven.
Pagina's
221
Conditie
Goed
Prijs
€ 8,00

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.