Onze boeken

De smaak van Texel: Twee mensen met een passie van echt en puur, samen op pad onderzoekend, verhalen van telers, vissers, boeren en tuinders, de basis voor recepten met een vleugje Texel

Door Annette van Ruitenburg e.a.

Categorie
Kookboeken
Boeknummer
#394051-KK39
Titel
De smaak van Texel: Twee mensen met een passie van echt en puur, samen op pad onderzoekend, verhalen van telers, vissers, boeren en tuinders, de basis voor recepten met een vleugje Texel
Auteur
Ruitenburg, Annette van & Ruth de Ruwe
Boektype
Gebonden hardcover
Uitgeverij
Texel : Nauta Boek
Jaar van uitgave
2007
ISBN10
9077926046
ISBN13
9789077926048
Taal
Nederlands
Beschrijving
Originele gecapitonneerde geïllustreerde hardcover, 2 leeslinten, geïllustreerd met veel foto's in kleur, 4to.
Samenvatting
Een natuurlijk kookboek, met meer dan 150 prachtige recepten, die zijn voorzein van foto's en worden afgewisseld met wetenswaardigheden over de vele culinaire specialiteiten van bet eiland.
Het verslag van de zoektocht naar de oorsprong van de gebruikte producten en bet overduidelijke plezier waarmee dit boek is samengesteld, zullen de smaakbeleving zeker ten goede komen.
De gerechten zijn zonder kunstmatige hulpmiddelen gefotografeerd, zodat het echte resultaat te zien is.
De verrassingen in smaak, de verbalen van de mensen achter de producten en de betovering van de natuur maken dit boek tot een ware inspiratiebron.
En... mocht u niet op Texel wonen - geen nood, bij ieder recept staan alternatieven vermeld voor de specifiek Texelse ingredi en!
Pagina's
247
Conditie
Goed
Prijs
€ 25,00

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.