Onze boeken

Tijd voor Tongeren

Door Erik Verdonck

Categorie
Europa
Boeknummer
#392187-KH28
Titel
Tijd voor Tongeren
Auteur
Verdonck, Erik
Boektype
Gebonden hardcover
Uitgeverij
Antwerpen : Linkeroever
Jaar van uitgave
2012
ISBN10
9057204703
ISBN13
9789057204708
Taal
Nederlands
Beschrijving
Originele hardcover, geïllustreerde schutbladen, geïllustreerd met veel (paginagrote) foto's in kleur, vierkant (circa 24x24cm).
Samenvatting
Tongeren is de oudste stad van België. Een stad die niet alleen haar eigen geschiedenis vertelt, maar ook over de bekendste Romeinse keizer Julius Caesar en over de Franse koning Lodewijk XIV verhaalt. Tongeren is een brok geschiedenis samengebald in een kleine oppervlakte. En Tongeren is ook een stad waar oud en nieuw elkaar ontmoeten. Waar Romeinse heersers in het begin van onze jaartelling in vol ornaat met hun paard over de heirbanen reden, vind je nu hedendaagse architectuur en een levendig stadscentrum met festivals, evenementen, lekker eten en drinken. Je kan er flaneren langs de etalages, snuisteren op de grootste antiekmarkt van de Benelux, sporten en ondernemen. Alles op een boogscheut van elkaar. Straks vormt de nieuwe Pliniussite een schakel tussen stad en streek. Over de ... (Lees verder)glooiingen van Haspengouw vind je een krans van dorpen, kastelen en kerken. Dit boek verzamelt het allemaal.0.
Pagina's
157
Conditie
Goed — Opdrachtje met datum en naam op titelpagina.
Prijs
€ 12,50

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.