Onze boeken

Rembrandts Huys - Home. Amsterdam in 1656

Door Menno Balm

Categorie
Schilderkunst
Boeknummer
#392124-KH26
Titel
Rembrandts Huys - Home. Amsterdam in 1656
Auteur
Balm, Menno
Boektype
Gebonden hardcover
Uitgeverij
Tolbert : Art Revisited
Jaar van uitgave
2013
ISBN10
9072736834
ISBN13
9789072736833
Taal
Nederlands, Engels
Beschrijving
Original pictorial boards, numerous (full page) illustrations in colour and b/w, text in Dutch and English, oblong (circa 28x24cm).
Samenvatting
Soms is een faillissement een zegen. Neem bijvoorbeeld het faillissement van Rembrandt van Rijn (1606-1669) in 1656. Dankzij de op 25 juli van dat jaar opgemaakte inventaris, hebben we een compleet overzicht van zijn bezittingen. Voor Menno Balm vormden de inventarislijst en Rembrandts woning de inspiratiebron voor dit rijk geïllustreerde boek.

Menno Balm neemt ons mee naar het Amsterdam van de 17de eeuw, toen de stad het bruisende handelscentrum van de wereld was. Hij laat ons zien hoe Rembrandts huis eruit zag toen Rembrandt hier zelf nog woonde en werkte.

Kunsthistoricus en beeldend kunstenaar Menno Balm (1982) is jarenlang museumdocent in Museum Het Rembrandthuis geweest en was zo in de gelegenheid zich te laven aan de informatie die daar beschikbaar is. Dankzij zijn vakmans
... (Lees verder)chap als schilder en tekenaar heeft dit uiteindelijk geleid tot dit bijzondere en informatieve boek.

Rembrandts Huys, Amsterdam in 1656 is een must voor iedereen die meer wil weten over onze beroemdste schilder en het dagelijks leven in onze Gouden Eeuw!
Pagina's
123
Conditie
Goed
Prijs
€ 10,00

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.