Onze boeken

Zonder de top te bereiken: een reis door de Himalaya

Door Paolo Cognetti

Categorie
Vertaalde literatuur
Boeknummer
#379526-UB4
Titel
Zonder de top te bereiken: een reis door de Himalaya
Auteur
Cognetti, Paolo
Boektype
Gebonden hardcover met stofomslag
Uitgeverij
Amsterdam : De Bezige Bij
Jaar van uitgave
2020
ISBN10
940318180X
ISBN13
9789403181806
Taal
Nederlands
Beschrijving
Originele hardcover met zilveropdruk op rug, stofomslag, geïllustreerd met z/w tekeningen, kaart, vertaald door Yond Boeke en Patty Krone, 8vo.
Samenvatting
Het nieuwe boek van de auteur van De acht bergen

Waar zijn we naar op zoek wanneer we op reis gaan? Deze vraag staat centraal in Zonder de top te bereiken, dat is geschreven in de traditie van de grote reisliteratuur en vertelt over Dolpa, een afgelegen gebied in de Himalaya. Het is een boek over hoe een man tot inzichten komt op vijfduizend meter hoogte door één voet voor de andere te zetten. Hij reist door een land dat onaangetast is door de moderne tijd, vergezeld door een ezel en Peter Matthiessens reisklassieker De sneeuwluipaard. Maar Zonder de top te bereiken is meer dan een reisverslag: het is een eerlijke vertelling over iemand die probeert zijn grenzen te vinden, die vele oude zekerheden ziet vervagen en die de pracht ontdekt in kleine zaken, zoals een onverwacht
... (Lees verder)e ontmoeting met een Tibetaanse hond. De hoofdpersoon zoekt balans in zijn leven en vindt die in de schoonheid van de natuur.
Pagina's
143
Conditie
Goed
Prijs
€ 8,00

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.