Onze boeken

Wat met Brussel? Uitdagende perspectieven voor de hoofdstad

Door Chris Dewitte

Categorie
Algemeen België & Luxemburg
Boeknummer
#376209-XK32
Titel
Wat met Brussel? Uitdagende perspectieven voor de hoofdstad
Auteur
Dewitte, Chris (redactie)
Boektype
Paperback
Uitgeverij
Leuven : Davidsfonds
Jaar van uitgave
2008
ISBN10
9058265617
ISBN13
9789058265616
Taal
Nederlands
Beschrijving
Paperback, 8vo.
Samenvatting
Wat met Brussel?
Uitdagende perspectieven voor de hoofdstad
In samenwerking met de Vlaamse Volksbeweging
Waar gaat het heen met Brussel? Blijft Brussel de Belgische én Vlaamse hoofdstad? Is er een toekomst voor Brussel zonder Vlaanderen, of voor Vlaanderen zonder Brussel? Hoe zit het Brusselse politieke kluwen in elkaar? Hoe zijn de taalverhoudingen historisch gegroeid? Wat is de visie bij de Franstalige Belgen? En van welk Brussel dromen de allochtone inwoners van de hoofdstad? Hoe bekijkt een niet-Belg dit alles?
Elf auteurs geven hun eigenzinnige visie op de toekomst van Brussel. Het levert evenveel boeiende essays op, geschreven vanuit totaal verschillende en zelfs tegengestelde invalshoeken en standpunten. Een basisboek dat een breed maatschappelijk debat op gang brengt.
M
... (Lees verder)et boeiende bijdragen van Naima Charkaoui, Frans Crols, Jari De Meulemeester, Paul De Ridder, Derk-Jan Eppink, Veerle Huwé, Marc Platel, Johan Van den Driessche, Geert Van Istendael, Philippe Van Parijs en Els Witte.
Pagina's
144
Conditie
Goed — Voorplat lciht verkleurd langs bovenrand.
Prijs
€ 6,00

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.