Onze boeken

Street Food - India: eten van de straat was nog nooit zo lekker

Door Mirjam Letsch

Categorie
Kookboeken
Boeknummer
#373603-XH44
Titel
Street Food - India: eten van de straat was nog nooit zo lekker
Auteur
Letsch, Mirjam
Boektype
Paperback
Uitgeverij
Letsch de Clercq Visuals
Jaar van uitgave
2012
ISBN10
9081962906
ISBN13
9789081962902
Taal
Nederlands
Beschrijving
Paperback met flappen, gedecoreerde schutbladen, geïllustreerd met veel (paginagrote) foto's in kleur, 4 losse ansichtkaarten in kleur in mapje achterin, vierkant (circa 20x20cm).
Samenvatting
Mirjam Letsch is zowel fotograaf als reiziger met een passie voor smaken, geuren en kleuren. Daarnaast werkt zij al 16 jaar voor Stichting Duniya, een organisatie die onderwijs en medische zorg biedt aan een grote groep kinderen in een sloppenwijk in India. Deze bijzondere ingrediënten vormen de basis van dit verrassende 'kijk & kook' boek: foto's van mensen uit de wijk en recepten van eenvoudige, traditionele maaltijden die Mirjam met hen deelde, veelal op de grond zittend tussen de lachende kinderen en smakkende oma's. Het resultaat is een bonte verzameling vegetarische recepten. Makkelijk zelf thuis te maken. Voedzaam. Gezond. Slank. En kleurrijk. Via QR-codes in het boek kun je zelf de geluiden en de muziek van de Indiase straat beleven. En nog wat: van elk verkocht boek profi... (Lees verder)teren de kinderen uit de sloppenwijk die bij Duniya niet alleen gratis onderwijs krijgen, maar ook een dagelijkse warme maaltijd. Simpele rekensom, toch? Jij lekker eten. Zij lekker eten.
Pagina's
183
Conditie
Goed
Prijs
€ 6,00

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.