Onze boeken

65 jaar televisie in Nederland

Door Bert van der Veer

Categorie
Media
Boeknummer
#366083-KH13
Titel
65 jaar televisie in Nederland
Auteur
Veer, Bert van der
Boektype
Gebonden hardcover
Uitgeverij
Baarn : Uitgeverij Marmer
Jaar van uitgave
2016
ISBN10
9460683266
ISBN13
9789460683268
Taal
Nederlands
Beschrijving
Originele bedrukte hardcover, gekleurde schutbladen, geïllustreerd met veel foto's in kleur en z/w, 4to.
Samenvatting
''65 Jaar televisie in Nederland'' is een compleet overzichtswerk: van de eerste televisie-uitzending in 1951 tot en met de betaaltelevisie anno 2016, van Open het dorp met Mies Bouwman tot en met RTL Late Night met Humberto Tan. En niet alleen programma's worden toegelicht, ook tal van wetenswaardigheden en anekdotes over tv-coryfeeën zijn terug te vinden in deze met kleurenfoto's geïllustreerde uitgave.
Bert van der Veer is bekend als programmamaker en tv-deskundige en in die hoedanigheid is hij regelmatig op televisie te zien. Al in 1976 (bij het 25-jarig bestaan) zette hij de hoogtepunten op een rij. Nu televisie de pensioengerechtigde leeftijd van 65 jaar heeft bereikt, laat Van der Veer nog één keer alle belangrijke series, shows, sitcoms, acteurs en presenta
... (Lees verder)toren de revue passeren.
'Waarschijnlijk is er in Nederland niemand die zo veel van televisie weet als Bert van der Veer.' - HP/DE TIJD
Pagina's
235
Conditie
Goed
Prijs
€ 8,00

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.